FYZIOTERAPIE KRÁLÍKŮ:

Fyzioterapie je část komprehensivní terapie, která se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu králíka. Fyzioterapie kombinuje dohromady několik metod a technik ošetření.

Součástí fyzioterapie je:

- Diagnostika pohybového aparátu

- Terapie problematické oblasti

- Aktivní a pasivní cvičení

- Rehabilitační masáž


REHABILITACE KRÁLÍKŮ:

Specializujeme se jak na rehabilitaci neurologických pacientů, kteří mají

či nemají zachovalou hlubokou citlivost, tak na rehabilitace ortopedických pacientů po různých chirurgických zákrocích. Dále se u nás zaměřujeme také na trávící problémy ušáků (záněty žaludku, vzdutí, ucpání), kde díky speciálním přístrojům pomáháme ke správné funkčnosti.


KRÁLIČÍ FITNES:

Fitnes je prováděno na základě balančních cvičení -  je velmi vhodné pro zvýšení a udržení aktivní fyzické kondice. Balanční pomůcky jsou velmi vhodným nástrojem pro budování rovnoměrného nasvalení. Dále díky cvičení dochází k rozvoji motoriky a aktivace hlubokého stabilizačního systému. Je vhodné také pro aktivní sportovce! Balanční cvičení využíváme i v rámci rehabilitace.


KRÁLIČÍ GYMNASTIKA:

Stejně jako fitnes je gymnastika prováděna v rámci zvýšení a udržení tělesné kondice. Cvičení se provádí na malých překážkách v určitých vzdálenostecha a tvarech dle potřeby.Slouží k protažení, šlach svalů i kloubů.

___________________________________________________________


K fyzioterapii využívám i fyzikální přístroje a další rehabilitační pomůcky a metody, léčebné masáže, Bowenovy metody, Dornovu metodu, akupresuru,  elektropunkturu, elektro TENS,  magnety  aj., které jsou osvědčené v terapii.